سنجش دو هتل برتر کیش از نگاه کاربران

خرید بلیط هواپیما خوش قیمت واقامت در یک هتل ایده‌ ئال مهمترین نکنه و اولویت برای مسافران به شمار می‌رود. بر همین اساس دراین مقاله دوهتل مطرح کیش به شما معرفی می‌شودتا سفر خوش و اوقات خوب و مفرحی داشته باشید.

به گزارش فردای کیش به نقل از ایرنا، کسانی که قرار است به کیش سفر داشته باشند دو امر برای آن‌ها در اولویت قرار دارد. یک خرید بلیط هواپیما خوش قیمت و دوم اقامت در یک هتل ایده ئال بسیار بااهمیت جلوه می‌کند. بر همین اساس امروز می‌خواهیم در ابتدا دو هتل مطرح در کیش را به شما معرفی کنیم. سپس در موردنظر کاربران از این دو هتل با شما خواهیم گفت. برای کسانی که می‌خواهند انتخاب‌های درست و برنامه‌ریزی‌شده داشته باشند. باید بگویم بهترین کار این است که با کسب اطلاعات مهم از یک هتل راهی هر شهر و دیاری شوند. این امر بدون تردید سبب خواهد شد تا در همان ساعات اولیه سفر اوقات خوشی برای شما رقم‌زده شود. پس برای آشنایی بیشتر با هتل مارینا پارک کیش و هتل صدف کیش در ادامه با ما همره باشید.

با هتل مارینا و نظرات مهمان‌های هتل بیشتر آشنا شویم

در همین ابتدا باید به شما بگویم که اقامتگاه فوق در دوطبقه و با ۱۸۶ اتاق بهترین خدمات را در یک هتل ۵ ستاره برایش شما فراهم آورده است. تقریباً در ده هکتار در سال ۹۰ به بهره‌برداری رسیده است و مزیت‌های بی‌شماری با اقامت در هتل مارینا پارک کیش برای شما فراهم خواهد شد. در ابتدا باید بگویم نمای بیرونی رو به ساحل مرجانی قطعاً اقامت متفاوتی را برای شما رقم می زند. از سوی دیگر در محیط داخلی شما می‌توانید شاهد فضای سبز و آب‌نماهای بسیار منحصربه‌فرد و متفاوتی باشید که تجربه حضور خوشی را برای شما این دکوراسیون فراهم کرده است. همان‌طور که اشاره شد دکوراسیون و معماری این هتل بسیار خاص و متبحرانه دنبال شده است و شما با حضور خود تفاوت را احساس خواهید کرد. شروع قیمت‌ها برای اقامت شما در هتل فوق از شبی ۳۵۰۰ آغاز می‌شود و تا شبی ۵۸۰۰ برای هر اتاق ادامه دارد. بسته به سایز اتاق و خدماتی که شما دریافت می‌کنید این قیمت برایتان متفاوت رقم‌زده می‌شود.

نظرات مهمان‌ها در مورد هتل مارینا

با احتساب امتیاز کل که از ده بوده است امتیازهای فوق هرکدام در طی نظرسنجی‌های به‌عمل‌آمده به هتل مارینا پارک کیش داده‌شده است. امکانات هتل ۸، قیمت ۶٫۴، کیفیت اتاق‌ها ۷٫۷، موقعیت مکانی ۸٫۱ و پروتکل‌های بهداشتی ۸ امتیاز را به دست آورده است.

  • برخورد کارکنان از سوی مهمان‌ها به‌طورکلی عالی عنوان‌شده است.
  • کیفیت غذا همراه با ویوی روبه‌دریا بسیار منحصربه‌فرد دانسته شده بود.
  • راه دسترسی به ساحل و مناطق گردشگری به دلیل موقعیت مکانی ایده ئال خوب مطرح‌شده است.
  • پذیرایی و در دسترس بودن خدمات البته به‌شرط پرداخت هزینه‌های جداگانه هم متناسب بوده است.
  • خدمات بازی، استخر و سونا به همراه کافی‌شاپ همیشه در دسترس عنوان شده و این امر ازنظر مهمان‌ها امتیاز خوبی را به دست آورده است.
  • برای اتاق‌های که همراه با فرزند خردسال در طبقه دوم اجاره داده می‌دادند از حفاظ و تخت خواب بزرگ برای ایمنی و راحتی بیشتر استفاده کرده بودند.

با هتل صدف کیش و نظرات مهمان‌ها چقدر آشنایی دارید؟

شاید هتل صدف کیش یکی از هتل‌های چهار ستاره باشد اما هم‌راستا با هتل‌های پنج ستاره توانسته است خدمات بسیار عالی را برای مهمان‌های خود فراهم سازد. باید به شما بگویم تمامی استانداردهای که در هتل‌های بین‌المللی لحاظ شده در این هتل هم برای شما فراهم‌شده است. ازنظر معماری و دکوراسیون داخلی این ساختمان دوطبقه با ۵۵ باب اتاق امتیاز بسیار قابل قبولی را به دست آورده است. از چشم‌انداز آن اگر بخواهیم با شما بگویم این خواهد بود که هتل در فضای استثنایی روبه روی کوهی به بلندی ۲۷ متر با آبشاری عظیم و چشم‌اندازی زیبا بناشده است. سوئیت‌ها و اتاق‌های بسیار شیکی که بر اساس سلیقه و تعداد افرادی که با شما هم‌سفر هستند برای شما مهیا شده است. شما با حضور در این هتل می‌توانید مسیرهای دسترسی ساده‌ای را با مکان‌های تفریحی گردشگری در کیش تجربه کنید. البته خرید از پاساژهای مطرح این جزیره هم در فاصله نزدیک با شما در نظر گرفته‌شده است. شروع قیمت‌ها از شبی ۷۰۰ تا ۲۵۰۰ برای هر اتاق متناسب با نیاز دریافتی شما است.

نظرات مهمان‌ها در مورد هتل صدف

امتیازات عنوان‌شده با امتیاز کل ده برای تمام موارد در نظر گرفته‌شده است. امکانات هتل ۶٫۶، قیمت ۶٫۹، کیفیت اتاق‌ها ۷٫۳، موقعیت مکانی ۷٫۳ و پروتکل‌های بهداشتی ۸٫۵ امتیاز از سوی کاربران داده‌شده است.

  • کیفیت غذای هتل همراه با منوی بسیار متنوع آن‌هم سطح با رستوران‌های بین‌المللی عنوان‌شده است.
  • برای تمامی اتاق‌ها خدمات رفاهی اولیه در نظر گرفته‌شده بود و برای استراحت مطلوب‌تر خدمت‌رسانی بسیار خوب عنوان‌شده است.
  • فضای بیرونی و داخلی هتل علاوه بر تمیزی و نظافت بسیار لوکس و شیک دیزاین خود را دنبال کرده بود.
  • نیروی متخصص و دور دیده پذیرای از مهمان‌ها را از بدو ورود دنبال می‌کرند و همین امر خود نکته بسیار مهمی برای پذیرایی از مهمان‌ها عنوان‌شده است.

کلام آخر سنجش دو هتل برتر در کیش

همان‌طور که در مقاله پیش رو مطالعه کردید برای دو هتل فوق خدمات رفاهی بسیار ایده ئالی متناسب با استانداردهای بین‌المللی در نظر گرفته‌شده است. از سوی دیگر موقعیت مکانی این دو هتل مزیت‌های را برای شما در پی دارد. از یک‌سو باید به چشم‌انداز بکری که روبه‌دریا و آبشار برایتان مهیا شده است اشاره داشته باشیم. از سوی دیگر باید به مسیرهای دسترسی که در حدفاصل کمی با هتل واقع‌شده است گوشه چشمی بیندازیم. دو هتلی که یکی ۵ ستاره است و یکی ۴ ستاره تنها در هزینه‌های مصرفی شما تفاوت ایجاد کرده است. این به انتخاب شما بستگی دارد که اکنون تصمیم به اقامت در کدام هتل گرفته‌اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *