۱۰ قرارداد تجاری در نمایشگاه پتروشیمی کیش امضا می شود

به گزارش فردای کیش، مجری چهارمین نمایشگاه پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش کیش گفت: با همکاری هلدینگ های تخصصی امضای ۱۰ قرارداد تجاری و تولیدی با شرکت های دانش بنیان صنعت پتروشیمی در این نمایشگاه برنامه ریزی شده است.

آریا حمیدیان بیان کرد: این رویداد از ۲۴ تا ۲۶ بهمن در ۲ بخش نمایشگاهی و همایشی برگزار می شود که ۳۰۰ شرکت تولیدی، صنعتی و دانش بنیان فعال در عرصه های پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش در آن حضور دارند.

وی اضافه کرد: در این دوره از نمایشگاه امضای ۱۰ قرارداد تجاری بین شرکت های سرمایه گذار و نگهدار (هلدینگ) با شرکت های دانش بنیان، ایده محور در راستای حمایت تولید داخل و تحقق اقتصاد مقاومتی به امضا می رسد.

حمیدیان یادآور شد: همچنین انعقاد ۵۰ تفاهم نامه همکاری های مشترک بین شرکت های تخصصی فعال در عرصه های پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش از دیگر محورهای برگزاری این نمایشگاه است.

چهارمین نمایشگاه صنعت پتروشیمی کشور با عنوان نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش عصر دوشنبه با حضور جمعی از مسوولان، تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و فعالان عرصه صنعت پتروشیمی، نفت، پالایش، پتروپالایش و تامین کنندگان منابع مالی و بانک های کشور در نمایشگاه بین المللی جزیره کیش آغاز بکار می کند.

شرکت ها و بنگاه اقتصادی حاضر در این نمایشگاه در عرصه های ” پتروپالایشی، پتروشیمی و پالایشی”، “سازندگان تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی” و” شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها” بنگاه اقتصادی، هلدینگ و شرکت فعال در عرصه تولید و عرصه نفت و پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش، تامین کنندگان مالی و بانک ها هستند.

منبع:ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *