برگزاری جشنواره نوشیدنی‌ها، بستنی و شیرینی در کیش

سرپرست مدیریت همایش‌ها و نمایشگاه‌های منطقه آزاد کیش از برگزاری “جشنواره نوشیدنی‌ها، بستنی و شیرینی” با هدف ارتقاء کیفیت جشنواره‌های خیابانی در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش فردای کیش به نقل از ایسنا، محمد نیکجو صبح روز (چهارم اردیبهشت ماه) در خصوص برگزاری جشنواره نوشیدنی‌ها، بستنی و شیرینی، افزود: این جشنواره از یکم اردیبهشت در محوطه تالار شهر کیش آغاز به کار کرد، این رویداد تلفیقی از موسیقی و گل آرایی و فصلی جدیدی در حوزه گردشگری کیش و میزبانی شایسته از ساکنان و گردشگرانی است که از اقصی نقاط کشور به جزیره سفر می‌کنند.

نیکجو اظهار کرد: این رویداد با رویکرد همدلی، ایجاد نشاط و شادی در جامعه و استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی به ویژه ظرفیت‌های غنی کیشوندان، شاهد تحولات بزرگی در جزیره کیش خواهیم بود.

وی در تکمیل سخنان خود، عنوان کرد: در این جشنواره بهترین کافه‌ها و برندهای نوشیدنی، شیرینی و… مشارکت دارند.

همچنین محمد نیکجو وجه تمایز برگزاری این نمایشگاه با نمایشگاه‌های برگزار شده در سال‌های گذشته را “مشارکت برندهای داخلی کیش، نحوه اجرا و نرخ مناسب عرضه محصولات” عنوان کرد و گفت: جامعه پذیرایی کیش در این جشنواره نقش مهمی را بر عهده دارد و با تعامل ایجاد شده می‌توانیم گام‌های موثری در این زمینه برداریم.

نیکجو خاطرنشان کرد: باغ گل دیبا نیز با ایجاد گل آرایی و باغچه‌های زیبا در کنار غرفه‌های برپا شده که حال و هوای معطری را در فضای این رویداد برای بازدید کنندگان فراهم کرده؛ همکاری بسیار خوبی را با دست اندرکاران این جشنواره داشته است.

وی در پایان عنوان کرد: جشنواره “نوشیدنی‌ها، بستنی و شیرینی‌ها” از ساعت ۱۹ تا ۲۳ دایر است و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *