مدیرعامل جدید کیش از مشهد می‌آید

با حکم وزیر اقتصاد و به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، محمدرضا کلائی شهردار پیشین مشهد به عنوان مدیرعامل جدید منطقه آزاد کیش معرفی خواهد شد.

به گزارش فردای کیش، پس از ۲۰ ماه بلاتکلیفی مدیریتی در کیش، دولت سیزدهم برای اداره این جزیره تصمیم خود را گرفت تا مدیریت این جزیره را به شهردار پیشین مشهد بسپارد.

به گزارش فردای کیش، کلائی که دارای مدرک دکتری اقتصاد از دانشگاه فردوسی مشهد است، در ۲۷ آبان‌ماه ۱۳۹۷ از سوی اعضای شورای اسلامی شهر مشهد به عنوان شهردار منتخب برگزیده شد و در ۲۰ آذرماه ۱۳۹۷ رسماً با حکم عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور وقت فعالیت خود را آغاز کرد.

او پیش از انتخاب به عنوان شهردار مشهد، در کارنامه کاری خود سوابقی چون مدیرکل نظارت و ارزیابی اقتصادی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، معاون برنامه ریزی و امور شرکت‌ها صندوق بازنشستگی فولاد کشور،‌ قائم مقام معاونت برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورا شهرداری تهران،‌ پژوهشگر مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد را دارد.

کلائی در سال ۱۳۹۶ در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان کاندیدا از حوزه انتخابیه مشهد و کلات حضور یافت و با کسب ۲۲۶ هزار و ۶۴۵ رأی در جایگاه نهم جای گرفت و از ورود به دوره دهم مجلس شورای اسلامی بازماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *