سامانه سرمایه‌گذاری کیش رونمایی شد/ ارزش ۳۶۰ هزار میلیاردی طرح‌ها

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: سامانه سرمایه گذاری و گردشگری این سازمان با هدف اصلاح ساختار و تسهیل در جذب سرمایه گذاری به بهره برداری رسید.

به گزارش فردای کیش به نقل از ایرنا، «علیرضا ابراهیم پور» در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هدف از طراحی این سامانه شفاف سازی، تسهیل در امور و فرآیندهای مربوط به دریافت استعلامات اداری، حذف مراحل اداری، اعمال نرخ و ضرایب تاثیر گذار در هزینه تمدید دوره ساخت به صورت خودکار و انجام فرآیندهای تمدید دوره ساخت توسط سرمایه گذار به صورت غیرحضوری است.

وی با اشاره به ارائه ۶۵ فرصت سرمایه گذاری در این سامانه، بیان کرد: از جمله طرح‌های تفریحی، گردشگری و خدماتی، ساماندهی سواحل، شهرک سلامت، شهرک نمایشگاهی، محور تمدن، بازسازی مجتمع پذیرایی پارس، مجتمع دپارتمان استور کیش و جزیره هندورابی با حجم سرمایه گذاری بالغ بر ۳۶۰ هزار میلیارد ریال در این سامانه ارائه شده است.

ابراهیم‌پور همچنین از بارگذاری طرح‌های بیشتر در سامانه سرمایه گذاری خبر داد و افزود: سرمایه گذاران می توانند با مراجعه به نشانی های invest.freezones.ir اطلاعات فرصت‌های سرمایه گذاری و biz.kish.ir مجوز های سازمان را دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش تصریح کرد: طراحی سامانه سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش در راستای تسهیل ۱۵ فرآیند زمان بر به پنج فرآیند، شامل ساده سازی فرآیند تمدید دوره ساخت و ایجاد پنل سرمایه گذاری انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *