پس از ماه‌ها بلاتکلیفی، سرپرست اداره بهزیستی کیش معرفی شد

پس از ۹ ماه بلاتکلیفی، طی حکمی از سوی «علی محمد قادری» معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور، سرپرست جدید اداره بهزیستی کیش امروز معرفی شد.

به گزارش فردای کیش به نقل از ایرنا، با حضور «عبداله کرم زاده » رییس مرکز فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی کشور و طی یک جلسه درون سازمانی، «محمدرضا حیدرهایی» به عنوان سرپرست جدید اداره بهزیستی کیش معرفی شد.

در بخشی از این حکم انتصاب آمده است‌: با عنایت به تکالیف محوله و سیاست‌های راهبردی سازمان در عرصه‌های رفاه و تولی گری سلامت اجتماعی و در راستای توانمند سازی و خدمات رسانی هدفمند به آحاد جامعه هدف معزز، انتظار می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانت درون و برون سازمانی حداکثر ظرفیت و توان خویش را جهت ظرفیت سازی مستعمر به کار گیرید.

«حیدرهایی» ۴۵ سال سن و زاده شهر تهران است؛ او از ابتدا در سازمان بهزیستی مشغول به کار شده و دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی است.

وی سابقه مدیرکل روابط عمومی و مدیرکل آسیب‌های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور را در کارنامه خود دارد.

گفتنی است، پس از مرخصی مدت‌دار «شقایق کهور زاده» رییس سابق اداره بهزیستی کیش از این مجموعه در مهرماه سال گذشته، عملا این اداره به مدت ۹ ماه، بدون رییس و سرپرست بود.

طی این مدت «معصومه محمودپور» به عنوان جانشین ریاست این اداره در جلسات حاضر می‌شد اما او نیز طبق قانون اختیارات کافی را نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *